Mūsdienu dzīves ritms maina arī mūsu prasības pret darba un dzīves telpu. Mēs arvien vairāk vērtējam kādas preces un pakalpojumus iegādājamies un vai tie atbilst ne tikai pamata funkcionalitātes prasībām, bet arī mūsu vēlmēm un vajadzībām veidot sev apkārt dzīves telpu, kas būtu mājīga, kvalitatīva, nekaitētu mūsu veselībai un radītu prieku arī mūsu līdzcilvēkiem.

Tieši to jums piedāvā SIA „Contess”. Mēs ne tikai ražojam augstākās kvalitātes standarta logus un durvis, bet gan katram klientam individuāli meklējam un piedāvājam viņu vēlmēm un vajadzībām piemērotāko risinājumu, gan no funkcionalitātes, gan dizaina viedokļa.

SIA „Contess” ir Latvijas ražotājs, kas logus un durvis ražo no pasaulē atzītākajiem izejmateriāliem, ko iepērk tikai no starptautiski sertificētiem ražotājiem, piemēram,viena no lielākajiem un savas nišas līderiem Vācijā - koncerna Profine GmbH. Profine GmbH ir nākotnes jaunievedumu līderis logu un durvju sagatavju un tehnoloģiju izstrādē visā pasaulē, kas pateicoties savu speciālistu milzīgajai pieredzei nepārtraukti attīstās, nodrošinot nemainīgi augstu kvalitāti. Logi un durvis atbilst LV standartam un CE marķējumam.  

SIA „Contess” piedāvā arī profesionālus un ātrus logu un durvju montāžas darbus, kas tiek veikti atbilstoši Latvijas Būvnormatīvu noteiktajām prasībām.

Partneri


KBE logo

Winkhaus logo

profine logo

Contess logi